(0) |
ARDESTO Brush Pink Touch – універсальний інструмент для стайлінгу – має в комплекті п’ять насадок: фен-щітка для завивання, дві фен-щітки для сушіння та надання об’єму, щипці-гофре для створення прикореневого об’єму й концентратор для фена. Завдяки двом температурним/швидкісним режимам і функції Cool Shot цей стайлер надає широкі можливості для створення бажаної укладки. Технологія іонізації гарантує блиск і здоровий вигляд волосся, запобігаючи їх пересушуванню й пошкодженню.
Повітряний стайлер HD-CR300PT
5 в 1
5 насадок:
фен-щітка для завивки
2 види фен-щіток для сушіння та надання об'єму
щіпці-гофре для прикореневого об'єму
концентратор для фена
2 температурні/швидкісні режими
Функція Cool Shot
Технологія іонізації
LED дисплей
Захист від перегріву
Кнопка вивільнення насадки
360° обертовий кабель живлення довжиною 1,8 м
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50/60 Гц
Потужність: 1200 Вт
12 місяців
| Комплектация | Фен, гарантійний талон, інструкція |
| Гарантия | 12 місяців |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14х28х16 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Дифузор;Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 см |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | 27x7x7 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.