(0) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.857 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 29 х 10 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Керамічне покриття Тонкий концентратор - 10 мм Незалежні регулятори температури/подачі повітря |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Насадки | Дифузор Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 23.5 x 28.6 х 9.7 см |
| Режим | Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Швидкість повітряного потоку | 65 км/год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.