(0) |
Швидке сушіння, потужний АС-мотор
Фен Philips Pro обладнаний потужним AC-мотором, який розроблений для професійного використання. Швидкість потоку повітря досягає 130 км/год* для швидкого та ефективного укладання.
Висока потужність 2200 Вт для швидкого сушіння
Цей фен Pro потужністю 2200 Вт створює потужний потік повітря. Вдале поєднання потужності й швидкості допомагає скоротити час сушіння й полегшити створення укладки.
Температурне налаштування ThermoProtect
Технологія ThermoProtect забезпечує оптимальну температуру сушки волосся і його додатковий захист від перегріву. У разі постійної потужності повітряного потоку сушіння буде більш дбайливим, а результат — незмінно чудовим.
Холодне обдування для фіксації укладки
Функція холодного обдуву використовується кожним професійним перукарем. Кнопка холодного обдування Cool Shot забезпечує подавання потужного потоку холодного повітря. Цей прийом використовується для закріплення укладки.
6 режимів швидкості та температури для максимального контролю
Швидкість і температура легко регулюються, що сприяє створенню ідеальної укладки. Шість режимів забезпечують оптимальний контроль за процесом сушіння волосся, що дуже зручно для створення акуратної стильної укладки.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.85 кг |
| Вага в упаковці | 1.06 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 x 23.5 x 9.5 см |
| Додаткові характеристики | Тип мотора: АС (професійний) Петелька для підвішування |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор стандартний Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 2 м |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.