(0) |
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.608 кг |
| Вага в упаковці | 1.11 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.5 х 22 x 10 см |
| Додаткові характеристики | Система 3D Volume Booster |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор 8 мм Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28.1 х 17.7 x 9.6 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря Турборежим |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Швидкість повітряного потоку | 120 км/год |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.