Професійне укладання волосся за допомогою фена Rowenta POWERLINE KARL LAGERFELD CV591LF0, який забезпечує результати професійної якості швидко та ефективно.
Потужність для швидкого сушіння волосся
Потужність 2100 Вт гарантує швидке сушіння та професійну якість укладання, щоб ви завжди виглядали чудово.
Стиль із блиском
Завжди чудові результати, завдяки високоефективному іонному генератору, який зменшує статичність і робить зачіску бездоганною, а волосся стає гладким і слухняним.
Здорове та захищене волосся
Режим Thermo Control захищає ваше волосся, пропонуючи ідеальну температуру для укладання день за днем зберігати природну красу волосся.
Простий у використанні
Повний контроль над укладанням простіше, ніж будь-коли, завдяки 6 налаштуванням з 3 температурами/2 швидкостям для адаптації повітряного потоку та температури при сушінні.
Обдув холодним повітрям для тривалих результатів укладання
Обдув холодним повітрям допоможе вам закріпити укладання в кінці сушіння, забезпечивши тривалий результат і розкішну зачіску.
Ергономічний корпус
Поліпшена ергономіка та елегантний дизайн для зручного використання.
Комфорт
Довгий шнур довжиною 1.8 м забезпечить більшу плавність та свободу рухів, а також легкість використання.
Високоточна насадка-концентратор
Тонка насадка концентратор забезпечує концентрований потік повітря для неймовірного рівня точності створення розкішної зачіски до останньої деталі.
Об'єм та кучері
Насадка-дифузор піднімає волосся біля коріння, надаючи їм приголомшливий об'єм і допомагає сформувати пружні кучері.
Легке очищення
Знімні грати для легкого очищення та довговічної роботи.
15-річна ремонтопридатність
Легкий ремонт, з недорогою та швидкою доставкою запасних частин на 15 років завдяки більш ніж 6500 ремонтним центрам по всьому світу.
| Комплектация | Фен Дифузор Концентратор 11 мм Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.69 кг |
| Вага в упаковці | 0.98 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.8 x 9.5 x 29.8 см |
| Додаткові характеристики | Технологія Ionic Booster Технологія Effiwatts |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Дифузор Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 21.6 x 9 x 28.9 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.