Фен Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist CV888LF0 забезпечує швидке сушіння та професійне укладання щоразу.
Швидкі та професійні результати
Завдяки АС мотору потужністю 2200 Вт Pro Expert забезпечує концентрований повітряний потік до 126 км/год – для професійного сушіння та результатів салонної якості.
Абсолютний блиск
Технологія Air-to-Care з позитивними і негативними іонами, які відновлюють природний баланс вашого волосся, у поєднанні з кератином роблять ваше волосся шовковистим і гладким.
Ідеальне укладання
Концентратори діаметром 6 та 9 мм забезпечують абсолютну точність для природного укладання, а дифузор додасть обсягу. Ідеальні результати щоразу.
Налаштування температури та швидкості
Повний контроль над сеансом укладання простіше, ніж будь-коли, з 6 налаштуваннями з 3 температур/2 швидкості для адаптації потоку повітря та температури під час сеансу сушіння.
Обдувши холодним повітрям
Потік холодного повітря задає стиль у кінці сушіння феном, забезпечуючи стійкий результат та чудовий стиль.
Легкість очищення
Завдяки знімній задній кришці чистка виконується легко і без проблем, що продовжує термін служби виробу з часом.
Зручний та простий у використанні
Шнур живлення довжиною 1,8 м забезпечує високий рівень свободи рухів, а ергономічний дизайн ручки полегшує процес укладання.
АС мотор професійного рівня
Безкомпромісна продуктивність відповідно до професійних стандартів якості: наша технологія двигунів змінного струму працює вдвічі довше, ніж звичайний двигун постійного струму, на тривалу потужність сушіння можна розраховувати протягом усього терміну використання приладу.
| Комплектация | Фен Дифузор Концентратор 6 мм Концентратор 9 мм Чохол для зберігання Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.84 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Компактний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 x 10.6 x 23.3 см |
| Додаткові характеристики | Компактний розмір Петля для підвішування Чохол для зберігання |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Дифузор Концентратор 6 мм Концентратор 9 мм |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 18.2 x 9.2 x 29.8 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Швидкість повітряного потоку | до 126 км/год |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.