(0) |
Фен Philips Essential Care — потужний прилад, який піклується про ваше волосся та працює на 20% тихіше, як порівняти з моделлю HP4940. Хоч де ви перебуватимете, тепер висушити й укласти волосся можна швидко та комфортно.
| Комплектация | Насадка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.309 кг |
| Вага в упаковці | 0.372 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Дорожній |
| Рівень шуму | 50-65 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 x 11.4 x 7.7 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Петелька для підвішування Ручка складається |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Насадки | Насадка-концентратор |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 25 x 10 x 7 см |
| Режим | Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.