(0) |
Фен PHILIPS DryCare Advanced BHD003/00 — потужний прилад зі зниженим рівнем шуму, який подбає про ваше волосся. Тепер висушити й укласти волосся можна швидко та комфортно.
| Комплектация | Фен Концентратор Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.33 кг |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Дорожній |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 x 11.4 x 7.7 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Петелька для підвішування Ручка складається DC Motor - мотор з живленням від постійного струму |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.