(0) |
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.729 кг |
| Вага в упаковці | 0.946 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11 х 23 х 31 см |
| Додаткові характеристики | Технологія ThermoShield Потік повітря швидкістю до 110 км/год 4-кратна іонізація |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2300 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Вузька насадка-концентратор Дифузор |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 30 x 20.5 x 9.5 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.