(0) |
Фен 2 в 1 Remington D5706 Curl&Straight Confidence створений, щоб полегшувати ваше життя. Швидко висушити волосся, зробити об'ємну зачіску або створити легкі натуральні кучері, тільки ви вирішуєте, який вигляд мати сьогодні.
До комплекту фена входить вузький концентратор для вирівнювання волосся, дифузор для додання текстури природним кучерям і унікальний закруглений концентратор, який у поєднанні з круглою щіткою 45 мм формує натуральні хвилі. Просто оберніть пасмо навколо щітки та підсушіть його, за допомогою заокругленого концентратора.
Потужність 2200 Вт і швидкість повітряного потоку 90 км/год щораз надають можливість досягати професійних результатів під час укладки й висушувати ваше волосся надзвичайно швидко.
Насолоджуйтесь неймовірно гладеньким волоссям, завдяки вбудованому іонному генератору, який виробляє на 90% більше іонів під час стайлінгу.
Фен D5706 має 2 швидкості подачі повітря та 3 режими температури, отже, ви зможете вибрати оптимальні параметри саме для вашого типу волосся.
А якщо вам потрібно швидко висушити волосся, ви можете використовувати функцію Turbo boost.
| Комплектация | Фен Насадки Кругла щітка 45 мм Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.83 кг |
| Вага в упаковці | 1.13 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.8 х 34.3 х 11.9 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Іонне кондиціонування - на 90% більше іонів для блискучого волосся без сплутування LED-індикатор іонізації Керамічна решітка для рівномірного розподілу тепла Унікальний заокруглений концентратор Функція "Turbo" Петля для підвішування Знімна задня решітка |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор супервузький Концентратор для локонів Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 30.6 х 21.9 х 8.7 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Швидкість повітряного потоку | 90 км/год |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.