(0) |
Потужність сушіння 2100 Вт
Цей фен потужністю 2100 Вт створює потужний повітряний потік для досягнення чудових результатів день у день.
Насадка ThermoProtect
Насадка ThermoProtect з унікальною конструкцією змішує тепле й холодне повітря для дбайливого сушіння волосся. Сушіть волосся швидко навіть за температури на 15 °C нижче.
6 режимів температури та швидкості
Легко підберіть поєднання температури та швидкості відповідно до своєї зачіски й типу волосся. Шість доступних режимів допоможуть точно керувати параметрами фена для ідеального укладання.
Режим холодного обдування
Режим холодного обдування дає змогу зафіксувати зачіску за допомогою струменя холодного повітря.
Насадка-концентратор 14 мм
Вузька насадка забезпечує спрямований потік повітря для створення фінальних штрихів вашої ідеальної укладки.
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.617 кг |
| Вага в упаковці | 0.794 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.5 х 21.5 х 9 см |
| Кількість температурних режимів | 4 та більше |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Насадки | Концентратор стандартний Насадка ThermoProtect |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 29.4 х 19.5 х 8.4 см |
| Режим | Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.