Завдяки передовим технологіям, що забезпечують сушіння професійного рівня, фен Pro Expert CV8820F0 від Rowenta забезпечує ефект салонної якості.
Швидкі та професійні результати
Завдяки АС мотору потужністю 2100 Вт Pro Expert забезпечує концентрований повітряний потік до 126 км/год – для професійного сушіння та результатів салонної якості.
Блискучий ефект
Наше високоякісне турмалінове покриття зменшує статичну електрику і сплутування волосся, роблячи його шовковистим і гладким з приголомшливим сяйвом.
Ідеальне укладання
Концентратор діаметром 6 мм забезпечує абсолютну точність для природного укладання з додаванням об'єму. Ідеальні результати щоразу.
Обдувши холодним повітрям
Потік холодного повітря задає стиль у кінці процесу сушіння феном, забезпечуючи стійкий результат та чудовий стиль.
Налаштування температури та швидкості
Повний контроль над процесом укладання став простіше, ніж будь-коли, з 6 налаштуваннями з 3 температур/2 швидкості для адаптації потоку повітря та температури під час сушіння.
Легкість очищення
Завдяки знімній задній кришці чистка виконується легко і без проблем, що продовжує термін служби виробу з часом.
Зручний та простий у використанні
Шнур живлення довжиною 1,8 м забезпечує високий рівень свободи рухів, а ергономічний дизайн зручного захоплення полегшує сеанс укладання.
АС мотор професійного рівня
Безкомпромісна продуктивність відповідно до професійних стандартів якості: наша технологія двигунів змінного струму працює вдвічі довше, ніж звичайний двигун постійного струму, на тривалу потужність сушіння можна розраховувати протягом усього терміну використання приладу.
15-річна ремонтопридатність
Легкий ремонт, з недорогою та швидкою доставкою запасних частин до 15 років завдяки більш ніж 6500 ремонтним центрам по всьому світу.
| Комплектация | Фен Дифузор Концентратор 6 мм Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.81 кг |
| Вага в упаковці | 1.16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Компактний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 x 10.6 x 23.3 см |
| Додаткові характеристики | Компактний розмір Петля для підвішування |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Дифузор Концентратор 6 мм |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 18.2 x 9.2 x 29.8 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Тип іонізації | Турмалінова іонізація |
| Швидкість повітряного потоку | до 126 км/год |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.