(0) |
Хочете завжди відчувати впевненість як після салону краси? А професійні результати укладання просто у вас удома? Тоді фен AC9140B PROLuxe Midnight Edition створено спеціально для вас. Вироблений у вишуканому чорному кольорі з акцентами рожевого золота, цей фен має не тільки преміальний дизайн, але й здатний забезпечити укладання салонної якості.
За допомогою інтелектуальної технології Optiheat і унікального режиму Style Shot фен PROluxe Midnight Edition забезпечує правильний розподіл тепла для формування укладання, яка триватиме впродовж 24 годин. А функція подавання холодного повітря дасть змогу зафіксувати зачіску.
Прилад обладнаний потужним АС-мотором змінного струму 2400 Вт, такі зазвичай використовують у професійних фенах для салонів. AC9140B також має 2 режими швидкості й 3 температури для індивідуальних налаштувань.
А якщо ви страждаєте від сплутаного й наелектризованого волосся, цей прилад неодмінно вам допоможе. Фен PROLuxe Midnight Edition виробляє на 90% більше іонів під час укладання для блискучого волосся, що сяє красою.
Прилад також має салонний 3-метровий шнур і комплектується вузьким концентратором для гладких зачісок,; концентратор ексклюзивної форми, який спрямовує тепло туди, де воно найбільш потрібне,; і дифузор для надання текстури природним кучерям.
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.97 кг |
| Вага в упаковці | 1.22 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 24.2 х 11.5 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Салонний результат укладання тримається 24 години Інтелектуальна технологія Optiheat забезпечує тепло там, де це має значення для тривалого ефекту Унікальний режим Style Shot використовує оптимальну температуру для кращого стайлінгу Салонний АС-мотор Іонне кондиціонування - на 90% більше іонів для блискучого волосся без сплутування Знімна решітка Петля для підвішування |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор супервузький Концентратор ексклюзивної форми Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 3 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28.5 х 21 х 9.5 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.