(0) |
| Комплектация | Фен Вузька професійна насадка Об'ємний дифузор Інструкція, гарантія |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.56 кг |
| Вага в упаковці | 0.92 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Дорожній Звичайний Компактний Мотор змінний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 9 х 33 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Іонна функція - для гладкого та блискучого волосся Сучасний дизайн у компактному розмірі 3 рівні нагрівання та вентилятора, включно з функцією холодного повітря Світлодіодний дисплей вентилятора та нагрівання Насадка для укладання Петля для підвішування для практичного зберігання У комплекті сумка для зберігання |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Насадки | Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 13.1 х 8.5 х 26.6 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Концентратор |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Електроізоляція | Клас II |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.