(0) |
Фен Panasonic EH-NE83-K865 підвищеної потужності 2500 Вт має чудові інноваційні функції, які допоможуть вам створити ідеальну шовковисту та гладку зачіску.
Бережне сушіння та укладання
Сильний повітряний потік сушить волосся швидше, що дає змогу неабияк заощадити час. Водночас, користувачеві доступні три температурні режими для дбайливого сушіння волосся будь-якого типу. Режим термозахисту ефективно захищає волосся від перегріву. Для захисту волосся і шкіри голови створюється потужний повітряний потік дбайливої температури. Завдяки 3 налаштуванням температури, 2 швидкостям повітря і функції холодного повітря ви отримаєте чудову гладкість.
Іонізація зволожує волосся
Фен із функцією іонізації запобігає електризації волосся, насичує кожну волосину живильною вологою, роблячи його здоровим, м'яким і блискучим. Іони випускаються через окремий спеціальний отвір для іонів. Оскільки отвір міститься за межами форсунки подавання гарячого повітря, іони не втрачають дорогоцінну вологу та передають її вашому волоссю.
| Комплектация | Фен Концентратор супервузький Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.56 кг |
| Вага в упаковці | 1.24 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34x28x12 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Професійний мотор потужністю 2500 Вт Турборежим Завдяки технології Hydra Protect фен не пересушує волосся та зберігає на 25% більше природної вологи Покриття, що поєднує кашемір, кератин і арганову олію, допомагає захистити Ваше волосся від пошкоджень, а вбудований генератор іонів робить його гладкими та сяючим Спеціальна насадка-концентратор з отвором товщиною 8 мм 3 налаштування температури та швидкості потоку повітря дозволяють підібрати ідеальне поєднання спеціально для Вашого типу волосся |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2500 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор супервузький |
| Сфера використання | Побутовий |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 9.2x22.2x21.6 cм см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Країна виробник | Таїланд |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.