(0) |
Преміальний дизайн
Фен виготовлений із міцного термостійкого полікарбонату, з приємним на дотик покриттям софт-тач, у преміальній колірній гамі. Для зручного зберігання передбачена спеціальна петелька в основі ручки.
Функціональність
Максимальна потужність пристрою — 2200 Вт, передбачений захист від перегрівання та підтримуються дві швидкості з трьома температурними режимами, які можна вибрати за допомогою клавіш керування на ручці. Знімна насадка-концентратор покращує розподіл повітряного потоку, а функція Cool Shot забезпечує більш щадне сушіння ослабленого волосся холодним повітрям.
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.62 кг |
| Вага в упаковці | 0.96 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 24 х 9 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Петелька для підвішування |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор стандартний Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28 х 21 х 8.8 см |
| Режим | Подавання холодного повітря |
| Тип іонізації | Турмалінова іонізація |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.