(0) |
Фен MG-550 — це ідеальний фен, що зробить ваше волосся ще шовковистішим, доглянутим та гарним. Ця модель має високу потужність — 2600 Вт, тому укладання з його використанням має бути швидким й легким. Корпус фена виготовлений із якісного термостійкого пластику, а завдяки покриттю Soft Touch рука не ковзає, що робить використання ще комфортнішим.
Водночас є можливість регулювання трьох температурних режимів і двох швидкостей повітряного потоку, що дає змогу підбирати необхідні режими роботи під кожну укладку та тип волосся. Фен у такий спосіб піклується про нього та не дає пересушити. Подавання холодного повітря дасть змогу зафіксувати зачіску та зробити її стійкішою. Петелька для підвішування створює додаткову зручність під час використання.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.55 кг |
| Вага в упаковці | 0.696 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.4 х 20 х 10 см |
| Додаткова інформація | Петелька для підвішування Економія електроспоживання Покриття нагрівального елементу: кераміка |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Насадка-концентратор: 17 мм |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 23 х 23 см |
| Режим | Екорежим Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.