(0) |
Маленький за розмірами, але потужний за продуктивністю фен REMINGTON D5000 потішить Вас своєю якісною роботою.
З феном REMINGTON D5000 сушіння волосся буде задоволенням, оскільки довга прогумована ручка зручно розміститься у Вашій долоні, а відокремлені кнопки для перемикання швидкості та температури дадуть змогу вибирати їхнє оптимальне співвідношення для Вашого волосся.
REMINGTON D5000 дасть змогу висушити окреме пасмо волосся або добре просушити волосся біля коріння завдяки щілинній насадці, а обертання шнура на 360 градусів забезпечить чудову мобільність.
| Комплектация | Фен Концентратор Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Дорожній |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.6 x 15 x 8.1 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Еко режим |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 23.9 x 14.2 x 7.1 см |
| Режим | Захист від перегріву |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.