(0) |
Функціональність
Нова модель від Remington — AC8002 Keratin Protect належить до високоякісних професійних фенів. Прилад обладнано рекордно високою потужністю у 2200 Вт, що дає змогу його власникам створювати дивовижні укладки за лічені хвилини. Двигун фена виготовлений з урахуванням передових технологій, що забезпечує неперевершений термін служби пристрою і його надійність. Досягти бажаного результату виходить завдяки насадкам, що входять до комплекту: супертонкого концентратора для складних укладок, дифузора для створення колосального об'єму та стандартного концентратора, що дає змогу висушити волосся практично миттєво. Для фіксації зачіски передбачено функцію обдування холодним повітрям.
Комфорт у роботі
Простоту експлуатації фена Remington AC8002 Keratin Protect гарантовано завдяки його зручній ручці, кнопковому керуванню й довгому шнуру, що забезпечує свободу дій у процесі створення укладання. Для зберігання приладу є петля для підвішування — фен у потрібний момент буде у вас під рукою. Вибираючи Remington AC8002, Ви вибираєте фен професійного рівня, здатний змінити ваше уявлення про сушіння волосся!
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.29 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.1х30х11.7 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Керамічне кільце фена з кератином і мигдальною олією Професійний АС-мотор Знімна задня решітка |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор 7 мм Концентратор 11 мм Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1,8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28.3х23.6х8.7 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.