(0) |
Remington — всесвітньо відомий американський бренд побутової техніки для чоловіків і жінок. З 1937 року Remington створює прилади для догляду за волоссям і тілом, щоб ви завжди були впевнені у своїй вроді.
Хочете насолоджуватися салонною якістю укладання? Забезпечити своє волосся доглядом і турботою? Тоді фен Supercare Pro 2200 створений спеціально для вас!
Прилад забезпечує швидке й ефективне сушіння завдяки своїй салонній якості, швидкості повітряного потоку 130 км/год і довговічному двигуну змінного струму потужністю 2200 Вт.
Фен обладнаний спеціальною функцією Supercare, що забезпечує швидке сушіння за оптимального настроювання температури для дбайливого догляду за волоссям.
Прилад також має 3 параметри температури й 2 швидкості, що дає змогу з легкістю настроїти його під конкретний тип волосся. Модель обладнана подаванням холодного повітря, що чудово допомагає зафіксувати готову укладку.
Крім того, фен Supercare Pro розроблений спеціально в полегшеному та компактному корпусі для максимальної зручності використання. А стильний білий колір із бронзовими вставками неодмінно тішитиме око.
У комплекті фена стандартний концентратор для щоденного укладання, тонкий концентратор для створення гладких стилів, а також дифузор для додання текстури природним кучерям.
На фен діє обмінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації на сайті виробника (впродовж 28 днів із моменту купівлі).
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.77 кг |
| Вага в упаковці | 1.201 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 29.5 х 10.5 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Решітка з удосконаленим керамічним покриттям для рівномірного розподілу тепла Швидкість повітряного потоку 130 км/год |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор стандартний Концентратор супервузький Дифузор |
| Сфера використання | Професійний |
| Довжина шнура | 3 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28.7 х 19.9 х 9 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.