(0) |
Фен Esperanza EBH005K стане бажаним оновленням для догляду за волоссям, оскільки він працює не тільки на швидкість, а і якісно, не шкодить здоров'ю волосся.
Ви зможете дібрати найбільш оптимальну для вас швидкість роботи, всього їх три. Стільки ж і температурних режимів.
Петля для підвішування розташована так, щоб для фена завжди знайшлося місце на полиці. Подавання холодного повітря стане в пригоді в тому разі, якщо на вулиці високі температури та немає ризику застудити голову.
Потужність виробу становить 2200 Вт, тому ви неабияк заощадите час на сушіння.
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.88 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 x 22 x 10 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Петелька для підвішування |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.