(0) |
Ardesto HD-Y221PRO - потужний і зручний прилад з трьома температурними режимами, двома швидкостями та всіма необхідними для фену такого типу насадками: дифузором та концентратором.
Фен виконаний у чорних та фіолетових кольорах, приємний на дотик завдяки Soft Touch покриттю, а додаткова функція Cool Shot для фіксації зачіски полегшить та прискорить процес укладання волосся та стане вашим надійним помічником.
| Комплектация | Фен Насадка: 2 шт Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Звичайний |
| Рівень шуму | 40-80 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 22 х 10 см |
| Додаткові характеристики | Функція Cool Shot Soft Touch покриття |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28 х 21 х 9 см |
| Режим | Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Швидкість повітряного потоку | 90 км/год |
| Електроізоляція | Клас I |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.