(0) |
Тепер ви можете створювати ваш неповторний стиль, де б ви не були, завдяки компактному дорожньому фену Remington On The Go. Спеціальна конструкція фена зі складаною ручкою робить його ідеальним для вашого багажу.
Попри свої компактні розміри, фен має потужний мотор на 2000 Вт. Завдяки двом швидкісним і двом температурним режимам ви зможете з легкістю контролювати процес сушіння волосся, а наявність концентратора та компактного дифузора допоможуть легко створити гарну укладку.
| Комплектация | Фен Концентратор Компактний дифузор Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага в упаковці | 0.66 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.2х8.7х21 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Складана ручка |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор Компактний дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.