(0) |
Потужність сушіння 2400 Вт
Цей фен потужністю 2400 Вт створює потужний повітряний потік для досягнення чудових результатів день у день.
Система іонізації
Ця система іонізації генерує мільйони іонів за одне сушіння, роблячи волосся більш сяйливим і шовковистим.
3 режими температури та 2 швидкості
Легко підберіть поєднання температури та швидкості відповідно до своєї зачіски й типу волосся. Три доступні режими допоможуть точно керувати параметрами фена для ідеальної укладки.
Режим холодного обдування
Режим холодного обдування дає змогу зафіксувати зачіску за допомогою струменя холодного повітря.
Насадка-концентратор
Вузька насадка забезпечує спрямований потік повітря для створення фінальних штрихів вашої ідеальної укладки.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.72 кг |
| Вага в упаковці | 0.87 кг |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 9.7 х 28.5 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Сфера використання | Побутовий |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря Турборежим |
| Вид насадки | Дифузор |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.