Фен Rowenta Express Style CV1801F0 був розроблений, щоб створювати ідеальний образ за лічені хвилини завдяки потужному потоку повітря.
Швидке та легке сушіння
Ефективне сушіння волосся при невеликому споживанні енергії – з передовою технологією Effiwatts це можливо.
Професійне укладання
Завершіть свій образ завдяки насадці-концентратору, яка забезпечує легке укладання та точне сушіння.
Легко використовувати
Повний контроль над укладанням став простіше, ніж будь-коли завдяки 2 налаштуванням швидкості/температури для адаптації потоку повітря і температури під час сушіння.
Обдув холодним повітрям
Функція обдування холодним повітрям дозволить закріпити укладання, забезпечуючи стійкий результат та чудовий стиль.
Ультралегкий та компактний
Неперевершений комфорт і простота: відкрийте собі стильний компактний дизайн і легкість пристрою.
Зручне зберігання
Петля для підвішування фена продумана спеціально для максимальної зручності зберігання.
Легкість використання
Шнур живлення довжиною 1.8 м забезпечує високий рівень свободи рухів, а вдосконалений ергономічний дизайн забезпечує зручне захоплення та полегшує сеанси укладання.
| Комплектация | Фен Насадка - концентратор Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.44 кг |
| Вага в упаковці | 0.62 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 х 8.3 x 14 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Номінальна потужність 1600 Вт |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 1900 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 24.5 х 7.7 х 12.2 см |
| Режим | Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Концентратор |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.