(0) |
Фен BABYLISS 6704E — ультрашвидкий фен із професійним АС-мотором, що гарантує максимальну потужність і довговічність приладу. До того ж професійні двигуни змінного струму АС, зроблені в Італії, дають змогу використовувати надтонкі концентратори для точно спрямованого укладання волосся.
Завдяки режиму «Холодне повітря» (яке буде дійсно холодним, на відміну від усіх побутових фенів), ви зможете зафіксувати укладку надовго, а іонізація зробить ваше волосся шовковистим, осяйним та не залишить заломів.
| Комплектация | Фен Насадка Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 0.96 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26.5 х 24.5 х 9.5 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор супервузький 6 x 75 мм |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 26 х 22 х 9 см |
| Режим | Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.