Технологія ThermoShield
Датчик захисту від перегріву в активному режимі оптимізує й керує температурою повітря, захищаючи ваше волосся від втрати, викликаної перегрівом. Оцініть зручне та швидке сушіння з технологією ThermoShield.
На 20% швидше сушіння
Потужніший потік повітря 2300 Вт забезпечує на 20% швидше сушіння, не жертвуючи здоров'ям вашого волосся.
Потік повітря 110 км/год
Потужний мотор цього фена розроблявся для професійного використання. Він генерує повітропотік швидкістю до 110 км/год для швидкого сушіння та якісного укладання.
Мінеральна іонізація
Мінеральна іонізація знижує вплив на поверхню УФ-променів, щоб ваше волосся було гладкішим та стійкішим.
Подвійна іонізація
Ця потужна система іонізації генерує до 40 мільйонів іонів за одне сушіння, роблячи волосся більш сяйним і шовковистим.
6 режимів температури та швидкості
Легко підберіть поєднання температури та швидкості відповідно до своєї зачіски й типу волосся. Шість доступних режимів допоможуть точно керувати параметрами фена для ідеального укладання.
Режим холодного обдування
Режим холодного обдування дає змогу зафіксувати зачіску за допомогою струменя холодного повітря.
Насадка-концентратор 11 мм
Вузька насадка забезпечує спрямований потік повітря для створення фінальних штрихів вашої ідеальної укладки.
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.729 кг |
| Вага в упаковці | 0.946 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11 х 23 х 31 см |
| Додаткові характеристики | Технологія ThermoShield Потік повітря швидкістю до 110 км/год Знижує УФ-вплив Подвійна іонізація |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2300 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Насадка-концентратор 11 мм Дифузор |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 30 x 20.5 x 9.5 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.