(0) |
ROWENTA STUDIO DRY GLOW BLOW-DRYER CV5820
Надзвичайно швидка сушка з сяючим блиском
Фен для сушки Rowenta Studio Dry Glow пропонує ідеальне поєднання швидкого сушіння і приголомшливого стилю. Іонізація надає чудовий блиск, а також зменшує статичну електрику, роблячи ваше волосся гладким, слухняним і сяючим. Ефективна сушка волосся без зусиль завдяки енергозберігаючої технології Effiwatts і повного спектру інтелектуальних функцій.
Інноваційність і економічність
Завдяки новітнім розробкам фен з фактичною потужністю 2100 Вт працює так само ефективно, як і фен з потужністю 2300 Вт, і зберігає при цьому до 20 % електроенергії.
Дбайливий до волося
Керамічне покриття нагрівального елементу фена гарантує рівномірний нагрів, завдяки чому забезпечується обережний вплив на волосся.
Стиль з блиском
Доступний винятковий зовнішній вигляд, завдяки високоефективному іонному підсилювачу, який зменшує статичність та робить зачіску бездоганною, а волосся стає гладеньке, та слухняне.
Простий у використанні
Повний контроль над укладкою простіший, ніж будь-коли, завдяки 6 налаштуванням з 3 температур/2 швидкості для адаптації повітряного потоку та температури під час сушіння.
Здорове та захищене
Налаштування Thermo Control захищає ваше волосся, пропонуючи ідеальну температуру для збереження природної краси волосся день у день.
Обдув холодним повітрям для довготривалих результатів укладки
Обдув холодним повітрям допоможе вам закріпити укладку в кінці сушіння, забезпечивши довготривалий результат та розкішну зачіску.
Високоточна насадка-концентратор
Тонка насадка-концентратор забезпечує концентрований потік повітря для неймовірного рівня точності створення розкішної зачіски аж до останньої деталі.
| Комплектация | Фен Насадка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.583 кг |
| Вага в упаковці | 1.233 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.8 х 21.8 х 9.5 см |
| Додаткові характеристики | Тип мотора: DС (побутовий) Технологія Effiwats гарантує ефективну роботу приголомшливий результат і економію електроенергії Керамічне покриття нагрівального елементу 6 налаштувань: 3 температур \ 2 швидкості Концентратор 12 мм, для створення об'єму Іонізація для ідеального блиску волосся Холодний обдув для закріплення результатів |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Тип мотора: DC (побутовий) |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор стандартний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 26.5 х 18.5 х 7 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.