(0) |
Фен EH-ND65-K865 від компанії Panasonic є ідеальним помічником для повсякденного життя. З потужністю на 2000 Вт він забезпечує надзвичайну швидкість повітряного потоку. Фен обладнаний автоматичним пристроєм захисту від перегрівання. Режим термозахисту підтримує постійну температуру для захисту волосся і шкіри голови від впливу тепла.
Головним питанням для інженерів Panasonic було поєднання надійності, зручності й компактності в побутовому приладі, який надавав би його власниці справжній професійний сервіс. Унікальність стильного EH-ND65-K865 в тому, що це дуже потужний і легкий фен зі складаною ручкою. Такий точно стане незамінним!
| Комплектация | Фен Насадка-концентратор Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.44 кг |
| Вага в упаковці | 0.59 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Дорожній Компактний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 x 28 x 11 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Насадки | Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 21.5 x 21 x 7 см |
| Режим | Захист від перегріву |
| Вид насадки | Концентратор |
| Електроізоляція | Клас I |
| Країна виробник | Таїланд |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.