(0) |
Бездоганне сяйво
Потужний фен для сушіння волосся з іонізацією для зменшення пухнастості й електризації волосся, який робить ваше волосся гладким, слухняним та з сяйним блиском.
Продуктивність, яка вражає
Технологія Effiwatts покращує продуктивність фена, для швидкого сушіння й ефективної роботи, водночас споживає менше енергії.
Легко використовувати
6 параметрів швидкості/температури для легкого регулювання потоку повітря й тепла для створення індивідуальної укладки.
Поліпшений захист
Налаштування Advanced Care забезпечує захист вашого волосся з ідеальною температурою і швидкістю сушіння для збереження його природної краси.
Точність укладання:
Тонкий концентратор (12 мм) допомагає створити ідеальну укладку з точним моделюванням до найдрібніших деталей.
Фіксація укладання
Функція подавання холодного повітря підходить як ідеальний завершальний штрих для фіксації укладання і додання волоссю сяйного блиску.
Легке очищення
Знімна сітка для легкого очищення, щоб забезпечити тривалу роботу фена.
Комфортно
Довгий шнур завдовжки 1.8 м забезпечить більшу плавність і свободу рухів, а також легкість використання.
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.58 кг |
| Вага в упаковці | 0.943 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.8 х 21.8 х 9.5 см |
| Додаткові характеристики | Стильний дизайн Технологія Effiwats гарантує ефективну роботу приголомшливий результат і економію електроенергії Керамічне покриття нагрівального елементу 6 налаштувань: 3 температур \ 2 швидкості Концентратор для створення різних стилів зачіски Дифузор для створення обсягу Іонізація для ідеального блиску волосся Холодний обдув для закріплення результатів |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор стандартний Дифузор |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28.9 х 21.6 х 9 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.