(0) |
Nanoe — це мікроскопічні частинки води, які містять в 1000 разів більше води, ніж звичайні іони.
Переваги технології Nanoe™:
Волосся насичуються вологою зсередини
На відміну від звичайних іонів, що потрапляють тільки на поверхню волосся, nanoe за рахунок свого Нано розміру здатні проникати всередину кутикули і обволікати її. Результат-здорові, еластичні і блискуче волосся.
Оздоровлюється шкіра голови
Потрапляючи на шкіру голови, частинки nanoe зволожують шкіру, запобігаючи сухості, яка призводить до пошкодження волосся.
Волосся не електризується
Розчісування і тертя між волоссям генерує статичну електрику, яка позитивно заряджає волосся. Частинки Nanoe нейтралізують позитивний заряд. Волосся не будуть електризуватися і розлітатися в різні боки.
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.654 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 х 28 х 62 см |
| Кількість температурних режимів | 4 та більше |
| Додаткова інформація | Технологія Nanoe™ |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Насадки | Концентратор стандартний Дифузор Насадка Quick dry |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 25 х 26 х 9 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Таїланд |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.