(0) |
Преміальний фен АС9140 PROluxe від Remington потужністю 2400 Вт, з інтелектуальною технологією OPTIheat і унікальним режимом укладання Style Shot забезпечує правильний розподіл тепла для сушіння волосся, формування укладки й фіксації стилю. А завдяки потужному АС-мотора, який зазвичай застосовують у професійних салонних фенах, прилад можна використовувати частіше й ефективніше!
Приголомшливий дизайн з акцентами рожевого золота неодмінно сподобається представницям прекрасної статі. А іонізація, 2 швидкісні й 3 температурні режими, турборежим і холодне обдування для фіксації укладок роблять цей фен ще привабливішим.
Прилад також має салонний 3-метровий шнур і комплектується стандартним концентратором, концентратором ексклюзивної форми, який спрямовує тепло туди, де воно найбільш потрібне, та дифузором для структурування локонів. Обмінна гарантія 5 років — ще один промовистий плюс АС9140!
| Комплектация | Фен Дифузор 2 концентратори Посібник з експлуатації |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.014 кг |
| Вага в упаковці | 1.236 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 30 х 11.6 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Дифузор 2 концентратори |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 3 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 21.3 х 29 х 9.3 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.