(0) |
Фен Remington D5715 гарантує продуктивність 2300 Вт із фактичною потужністю мотора 2100 Вт і швидкість повітряного потоку 85 км/год. Зберігає при цьому електроенергію і має менший тепловий вплив на волосся для його дбайливого стайлінгу.
Модель має керамічну решітку (для рівномірного розподілу тепла на волоссі).
3 температурні та 2 швидкісні режими, низький рівень шуму, а також подавання холодного повітря. Цей фен із легкістю допоможе вам створити неперевершену укладку.
Для більшої зручності D5715 обладнаний знімною задньою решіткою й петлею для підвішування.
| Комплектация | Фен Концентратор вузький Дифузор |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.56 кг |
| Вага в упаковці | 0.80 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.2 х 24.2 х 11.6 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Тип мотора: DC (побутовий) Петелька для підвішування Знімна решітка |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор вузький Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 27.8 х 9.5 х 21.1 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.