(0) |
Фен BaByliss Paris 6000Е оснащений інноваційним ЕС-мотором — це інтелектуальна технологія, яка використовує інтегральну електронну систему керування, що дає змогу переконатися, що двигун завжди працює з оптимальним навантаженням.
Проти AC-двигунів ефективність використання енергії в EC-двигунах у багато разів вище. Перевага EC-моторів у низькому енергоспоживанні та легкості керування.
Вбудована електронна система керування дає змогу контролювати температуру повітряного потоку та тому не перегрівати волосся. За порівняно низького енергоспоживання цей фен видає рекордний повітряний потік, що дорівнює 208 км/год!
Тепер процес сушіння стане практично миттєвим. Також Ви можете перемикати до 8 температурних/швидкісних режимів, варіюючи налаштування під тип волосся й бажану укладку.
Іонізація надасть Вашому волоссю блиску й позбавить від статики, а функція «холодне повітря» надасть можливість зробити стійку укладку завдяки по-справжньому холодному повітрю.
Гарантія на фен 6000E, зроблений в Італії, становить 5 років.
| Комплектация | Насадки (3 шт.) |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.44 кг |
| Вага в упаковці | 0.95 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.5 х 26.5 х 10 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Інноваційний ЕС-мотор Швидкість повітряного потоку: 208 км/год |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор (4х75 мм) Концентратор (6х90 мм) Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.