(0) |
Remington — всесвітньо відомий американський бренд побутової техніки для чоловіків і жінок. З 1937 року Remington створює прилади для догляду за волоссям і тілом, щоб ви завжди відчували впевненість у своїй красі.
Фен для волосся Hydraluxe Pro має потужний цифровий мотор і сенсор вологості волосся для створення чудових професійних результатів укладання, без теплового пошкодження волосся. Особливі кондиціонери запобігають втраті вологи у волоссі та зберігають ідеальну зволоженість для м'якшого, гладенького волосся.
Фен Hydraluxe Pro обладнаний сенсорною технологією Hydracare, яка дає змогу створювати гарну укладку феном без надмірного впливу тепла. Спеціальний датчик безперервно регулює температуру повітря, що спрямовується на ваше волосся, забезпечуючи максимально дбайливу укладку.
Цей прилад дасть змогу вам насолоджуватися результатами укладання волосся, як у салоні. Потужний цифровий мотор забезпечує точний повітряний потік зі швидкістю до 160 км/год, що на 50% прискорює сушіння.
Крім того, 2 режими швидкості й 3 температурні режими дають змогу настроїти прилад під конкретний тип волосся. А функція подавання холодного повітря дає змогу закріпити укладку.
У комплекті фена стандартний концентратор для щоденного укладання, тонкий концентратор для створення гладких стилів, а також дифузор для додання текстури природним кучерям.
На прилад діє обмінна гарантія 5 років + 1 рік за умови реєстрації на сайті виробника (впродовж 28 днів із моменту купівлі).
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.808 кг |
| Вага в упаковці | 1.772 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.2 х 35.2 х 11.1 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Датчик Hydracare - для більшого захисту від теплового впливу Решітка з удосконаленим керамічним покриттям Moisture Lock Потужний цифровий мотор розвиває швидкість повітря до 160 км/год |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор для стайлінгу Концентратор супервузький Дифузор |
| Довжина шнура | 3 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 30.3 х 15.5 х 9 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.