(0) |
Ви віддаєте перевагу свіжому й гладкому стилю укладки, але й також дбаєте про колір і стан вашого волосся?
В такому разі, вам пасуватиме REMINGTON AC8605, який допоможе з впевненим укладанням і сушінням волосся і, водночас, подбає про стан волосся та збереження його кольору.
Використовуючи унікальну технологію захисту кольору волосся, ви зможете захистити його від втрати відтінку для тривалого сяйва й блиску.
Інтелектуальний сенсор захисту кольору волосся оптимізує температуру вихідного повітряного потоку, що допомагає захистити волосся від надмірної температури та знебарвлення й, водночас, забезпечує професійний рівень сушіння та стайлінгу. Особливе кільце просякнуте олією Ши та містить УФ-фільтри, які передаються волоссю під час сушіння й забезпечують додатковий захист як під час сушіння, так і після.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.7 x 24 x 11.5 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Інтелектуальний датчик захисту кольору Удосконалене керамічне покриття решітки з олією Shea і ультрафіолетовими фільтрами Професійний АС мотор з тривалим терміном служби, для швидкого укладання На 90% більше іонів для більшого блиску волосся Петелька для підвішування Знімна решітка |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2300 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Насадки | Концентратор стандартний 11 мм Концентратор супервузький 7 мм Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 2 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 30 x 21 x 8.7 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.