(0) |
Економія місця
Фен виготовлений у компактному корпусі з міцного термостійкого полікарбонату, у преміальній колірній гамі. Для зручного транспортування передбачена складана ручка, а для підвішування — спеціальна петелька.
Функціональність
Потужність пристрою — 1200 Вт, підтримуються два режими роботи, які можна вибрати за допомогою клавіші керування на ручці. Фен має захист від перегрівання, а знімна насадка-концентратор забезпечує дієвий розподіл повітряного потоку для більш швидкого сушіння волосся. Фен підтримує роботу у двох режимах напруги 110 В/220 В.
| Комплектация | Фен Насадка Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.34 кг |
| Вага в упаковці | 0.42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Дорожній |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 18 х 8 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Петелька для підвішування Складана ручка |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор стандартний |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 20.7 х 12.6 х 6.7 см |
| Режим | Захист від перегріву |
| Тип іонізації | Турмалінова іонізація |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.