(0) |
Фен ROTEX RFF157-V SpecialCare Compact — це ідеальний компактний фен для подорожей і відряджень зі складаною ручкою. Для своїх компактних розмірів він має досить високу потужність — 1500 Вт, тому фен швидко сушить волосся без перегрівання.
Водночас є можливість регулювання трьох температурних режимів і трьох швидкостей повітряного потоку, що дає змогу підбирати необхідні режими роботи під кожне укладання та тип волосся. Петелька для підвішування й насадка-концентратор створюють додаткову зручність під час використання.
| Комплектация | Фен Насадка Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.387 кг |
| Вага в упаковці | 0.414 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Дорожній |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19 х 18.5 х 7 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Насадки | Концентратор стандартний |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 18 х 8 х 6.5 см |
| Режим | Захист від перегріву |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.