(0) |
З феном ROTEX RFF203-B UltimateCare Pro не виникне труднощів у роботі в будь-якого користувача. Він має стильний сучасний дизайн і ергономічну конструкцію, працювати з ним не тільки зручно, але й приємно.
Потужність фена становить 2000 Вт, ви маєте можливість вибору одного з трьох температурних режимів у комбінації з однією із двох швидкостей подавання повітря. Завдяки цьому ви легко зможете підібрати оптимальні умови роботи з феном під свій тип волосся, без небезпеки для його здоров'я, навіть у разі щоденного користування. А функція подавання холодного повітря допоможе надійно зафіксувати результат ваших старань.
| Комплектация | Фен Насадка Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.552 кг |
| Вага в упаковці | 0.591 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.5 х 20.5 х 7.5 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Концентратор стандартний |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Режим | Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.