(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага в упаковці | 0.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 22 х 10 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки | Диффузор Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.65 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28.5 х 21.5 х 9 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.