Поєднуючи всі характеристики професійного фена для волосся в сучасному компактному дизайні, Rowenta COMPACT PRO+ CV6930F0 забезпечує якість на рівні салону у вас під рукою.
Професійний АС мотор
Завдяки високоякісному професійному АС мотору фен прослужить вам довго і буде радувати бездоганною якістю висушування та укладання волосся. Потужність 2200 Вт гарантує швидке сушіння і професійну якість укладання, щоб ви завжди виглядали чудово.
Концентратор для точного укладання
Тонкий 9 мм концентратор гарантує високоточне сушіння і ідеально точне укладання до останньої деталі.
Насадка дифузор для ідеального об'єму
Дифузор допомагає підняти волосся біля коріння і сформувати ідеальні кучері під час сушіння.
Холодне повітря для закріплення результату
Функція подачі холодного повітря дозволяє закріпити приголомшливе укладання після сушіння волосся надовго.
Покращені налаштування для абсолютного контролю
4 зручні режими для налаштування потоку повітря, що підходить для укладання вашого типу волосся: 2 рівні температури та 2 швидкості подачі повітря.
Довгий шнур живлення
Шнур живлення довжиною 1,8 м забезпечує повну свободу руху та легке, комфортне використання пристрою. Ергономічний корпус Покращена ергономіка та елегантний дизайн для зручного використання.
Легкий догляд за пристроєм
Завдяки знімним гратам фен легко чистити.
Можливість ремонту - 15 років
Розроблено з урахуванням простоти ремонту. Економічна та швидка доставка запчастин для виробів віком від 15 років, 6200 авторизованих сервісних центрів по всьому світу.
| Комплектация | Фен Насадка концентратор Насадка дифузор Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.23 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.2 x 10.6 x 23.3 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 22.8 x 8.75 x 27.2 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Швидкість повітряного потоку | 120 км/год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.