(0) |
| Комплектация | Фен Концентратор суперузкий Диффузор Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації |
| Вага | 0.72 кг |
| Вага в упаковці | 0.99 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.2 х 28.2 х 9.7 см |
| Додаткові характеристики | Усовершенствованные микрокондиционеры |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор суперузкий Диффузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 21 х 27 х 8.93 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Тип іонізації | Турмалінова іонізація |
| Швидкість повітряного потоку | 110 км/год |
| Електроізоляція | Клас II |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.