(0) |
Маленький фен на стіні. Значне покращення у повсякденному житті. Комфортно як у готелі. Часто це відбувається так: увімкнули фен, поклали його і стежте, щоб він не впав, а кабель не перекинув усі пляшки з раковини. Це не класно. Або ви зосереджуєтеся на сушінні волосся феном, поки кабель застряє у ваших зубних щітках. Теж не добре. Хіба ви не хотіли б позбавити себе цього? Розв'язання цих проблем: фен Slimline із настінним кріпленням. Для кращої якості життя. Оснащений настінним кронштейном для легкого самостійного кріплення, двома режимами нагріву, функцією холодного повітря для фіксації волосся, захистом від перегріву і спіральним кабелем, що розтягується, довжиною 1,8 м.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Настінний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 20 х 10 см |
| Додаткові характеристики | Спіральний кабель завдовжки 1.8м |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 16 х 19 х 8 см |
| Режим | Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.