(0) |
Компактний фен для укладки як вдома, так і у подорожі. Заощаджує місце у шафі, спортивній сумці та поміщається у будь-якій ручній поклажі: компактний фен зі складаною ручкою забезпечує оптимальний контроль над укладкою. Завдяки сучасній іонній технології його потужний потік повітря дбайливо висушує навіть густе хвилясте волосся без статичного заряду в найкоротші терміни й зберігає його природний здоровий блиск. Знімна насадка-концентратор дозволяє цілеспрямовано укладати окремі пасма. Є вибір із двох температурних режимів. Додаткову функцію Cool-shot можна використовувати для фіксації зачіски. Підходить для всіх типів волосся.
| Комплектация | Фен Концентратор Документація |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.45 кг |
| Вага в упаковці | 0.55 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Дорожній |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 17 х 10 см |
| Додаткові характеристики | Практична підвіска Знімна сітка фільтра для легкого очищення |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Додаткова інформація | Економне споживання енергії |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 23.5 х 15 х 7.5 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Концентратор |
| Швидкість повітряного потоку | 2 км/год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.