(0) |
| Комплектация | Фен Документація |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.55 кг |
| Вага в упаковці | 0.65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Звичайний |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 х 23 х 10.5 см |
| Додаткові характеристики | Ергономічна ручка в поєднанні з легкістю моделі не дозволить втомитися рукам Довгий шнур живлення не буде обмежувати рухи, а петелька дозволить підвісити прилад у зручному місці |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Нагрівальний елемент: метал |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.78 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 30 х 22 х 9.5 см |
| Режим | Подавання холодного повітря |
| Швидкість повітряного потоку | 2 км/год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.