(0) |
Неймовірна ефективність: професійна укладка волосся за допомогою зручного фена завдяки іонній технології, що зберігає структуру. Це запобігає позитивному заряду волосся і розгладжує зовнішню кутикулу. Це значно спрощує укладку, а ефект вражає: волосся стає еластичним і гладким, пружним до самих кінчиків. Включає знімну насадку-концентратор для точної укладки окремих локонів та насадку-дифузор для додаткової густоти та об'єму. Оптимальне регулювання з трьома температурними режимами, двома режимами обдування та функцією холодного "пострілу" для фіксації укладки. Підходить для всіх типів волосся, для будь-якої довжини волосся та для будь-якої зачіски. Плюси: практична підвіска, захист від перегріву та наддовгий кабель завдовжки 1,74 метра.
| Комплектация | Фен Концентратор Документація |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Звичайний |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 24 х 12 см |
| Додаткові характеристики | Автоматичне вимикання від перегріву |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Іонна функція, що захищає волосся |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.74 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 27 х 22.5 х 10 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Концентратор |
| Швидкість повітряного потоку | 2 км/год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.