(0) |
Довге або коротке волосся, міцне або тонке: цей фен - класика, яка підходить для будь-якої укладки. Завдяки потужності 2200 Вт, він швидко і дбайливо сушить волосся, не створюючи статичного заряду завдяки функції іонізації. Можна вибрати один із трьох режимів нагрівання та один з двох режимів обдування, а також практичну функцію охолодження для фіксації зачіски. Знімна насадка-концентратор дозволяє легко приборкати окремі пасма. Насадка-дифузор створює додаткову пишність та об'єм. Міцний пластиковий корпус надійно лежить у руці. Включає практичну підвіску, захист від перегріву та зручний кабель завдовжки 1,65 метра.
| Комплектация | Фен Концентратор Дифузор Документація |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Звичайний |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 23 х 10 см |
| Додаткові характеристики | Автоматичне вимикання від перегріву |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Іонна функція, що захищає волосся |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.65 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28.5 х 21.5 х 9 см |
| Режим | Іонізація Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Швидкість повітряного потоку | 2 км/год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.