Ваше волосся унікальне, тому і інструменти для укладання повинні бути такими ж. Саме тому фен Remington PROluxe You Adaptive AС9800 створений спеціально для вас.
Оснащений інтелектуальною технологією StyleAdapt: зчитує температуру волосся в режимі реального часу і регулює потужність нагріву у бік збільшення або зменшення, щоб підтримувати постійну температуру волосся під час сушіння. Це дозволяє досягти найкращих результатів незалежно від різних факторів.
Як працює інтелектуальною технологією StyleAdapt
Датчики передають показання температури в інтелектуальний мікропроцесор, а світлодіодний індикатор обертається, постійно регулюючи температуру повітря до ідеальної температури для сушіння волосся. Таким чином, незалежно від типу вашого волосся або техніки укладання, ви можете бути впевнені, що завжди досягнете найкращого результату.
Якщо ви хочете зробити укладання більш об'ємним, ніж будь-коли, підняти коріння або надати кінчикам форму легкими рухами, ви можете досягти результату All Day Lasting* за допомогою Healthier Styling**, на 34% менше пошкоджень**.
Удосконалена решітка з алмазним керамічним покриттям наповнена алмазними частинками***, які забезпечують рівномірний розподіл тепла під час сушіння. Потужність AC9800 – 2400 Вт і швидкість повітряного потоку 115 км/год, що дозволяє швидко висушити волосся будь-якої довжини. А 3 налаштування швидкості та 3 температурні режими дають можливість налаштувати прилад під конкретний тип волосся. Прилад також має функцію подачі холодного повітря для фіксації укладання. Насадка-дифузор покращує природну структуру волосся та сприяє створенню легких локонів, вузький концентратор для укладання, а широкий концентратор спрямовує повітряний потік, збільшуючи швидкість повітря для швидкого сушіння феном.
Петля для підвішування робить зберігання фена неймовірно зручним. Тепер ви можете робити укладання у своєму неповторному стилі, що дозволяє завжди і скрізь бути впевненою у собі. Обмінна гарантія 5 років + 1 додатковий рік за умови реєстрації на офіційному сайті Remington протягом 28 днів від покупки.
* Укладання тримається 24 години під час лабораторних випробувань ** в порівнянні з укладанням стандартним зі стандартним сушінням феном Remington.
Результати можуть відрізнятися залежно від типу волосся ***, порівняно зі стандартним керамічним покриттям.
| Комплектация | Фен Тонкий концентратор для укладання Широкий концентратор для сушіння Дифузор Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії за умови реєстрації |
| Вага | 1.128 кг |
| Вага в упаковці | 2.058 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26.6 х 35.1 х 11.9 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології Intelligent StyleAdapt Інтелектуальний мікропроцесор Удосконалена решітка з алмазним керамічним покриттям наповнена алмазними частинками Автоматичний сенсорний контроль Салонний поворотний шнур 3 м Двигун змінного струму салонної якості з тривалим терміном служби |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Тонкий концентратор для укладання Широкий концентратор для сушіння Дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 3 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 22 х 28.5 х 8.93 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря Турборежим |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Тип іонізації | Турмалінова іонізація |
| Швидкість повітряного потоку | 115 км/год |
| Електроізоляція | Клас II |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.