(0) |
Фен Remington Botanicals AC5860 розроблений спеціально для створення розкішних укладання з мінімальним тепловим пошкодженням. Функція іонізації позбавить волосся від електризації, а мікрокондиціонери, збагачені екстрактом алое, жожоба та троянди забезпечать красу та блиск волосся під час укладання.
Температурний режим BotaniCare допомагає захистити ваше волосся за рахунок сушіння та укладання при нижчій температурі. У той же час ваше волосся отримує фінішне укладання салонної якості.
Потужність AC5860 – 2300 Вт і швидкість повітряного потоку 130 км/год, що дозволяє швидко висушити волосся будь-якої довжини. А 2 налаштування швидкості та 3 температурні режими дають можливість налаштувати прилад під конкретний тип волосся. Прилад також має функцію подачі холодного повітря для фіксації укладання. Насадка-дифузор покращує природну структуру волосся та сприяє створенню легких локонів, а насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для більш швидкого сушіння феном.
Фен також має знімну задню решітку, завдяки чому доглядати за приладом стає набагато простіше, а петля для підвішування робить зберігання фена неймовірно зручним.
Обмінна гарантія 5 років + 1 додатковий рік за умови реєстрації на офіційному сайті Remington протягом 28 днів від покупки.
| Комплектация | Фен Концентратор Дифузор Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії за умови реєстрації |
| Вага | 0.92 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Звичайний |
| Серия | Botanicals |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 28.8 х 9.5 см |
| Фірмові технології | BotaniCare |
| Додаткові характеристики | Температурний режим BotaniCare для сушіння волосся без пошкоджень Удосконалені мікрокондиціонери, збагачені екстрактом алое, жожоба та троянди |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Двигун змінного струму салонної якості з тривалим терміном служби |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2300 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 3 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28.5 х 8.93 х 22 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Тип іонізації | Турмалінова іонізація |
| Швидкість повітряного потоку | 130 км/год |
| Електроізоляція | Клас II |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.