(0) |
Фен Remington Ionic Dry D3190S виконаний у сірому та чорному кольорі. Має функцію іонізації, роблячи волосся неймовірно м'яким і гладким.
Потужність D3190S – 2200 Вт, що дозволяє швидко висушити волосся будь-якої довжини. А 2 налаштування швидкості та 3 температурні режими дають можливість налаштувати прилад під конкретний тип волосся. Прилад також має функцію подачі холодного повітря для фіксації укладання. Насадка-дифузор покращує природну структуру волосся та сприяє створенню легких локонів, а насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для більш швидкого сушіння феном.
Фен також має знімну задню решітку, завдяки чому доглядати прилад стає набагато простіше. Петля для підвішування робить зберігання фена неймовірно зручним.
Обмінна гарантія 2 роки + 1 додатковий рік за умови реєстрації на офіційному сайті Remington протягом 28 днів від покупки.
| Комплектация | Фен Концентратор Дифузор Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці та 12 місяців офіційної гарантії за умови реєстрації |
| Вага | 0.752 кг |
| Вага в упаковці | 0.919 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.7 х 30.3 х 9.7 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 30 х 9 х 23.7 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Тип іонізації | Турмалінова іонізація |
| Швидкість повітряного потоку | 110 км/год |
| Електроізоляція | Клас II |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.